Підтримка

Регулярне, безперервне надання користувачам набору послуг, спрямованих на підтримку продуктів в актуальному і працездатному стані, розвиток функціоналу, надання інформаційної та консультаційної підтримки, а так само введення в експлуатацію та забезпечення працездатності сервісів.
Тарифи
Оновлення
Лінія консультації
Роботи фахівця
Доопрацювання
Ціна
Проф
Недопрацьованої BAS
30 хв. / день
не передбачено
не передбачено
9900.00 грн.
Економ
Незначно допрацьованої BAS
1 година / день
1 година / місяць
друковані форми, звіти
14700.00 грн.
Бізнес
Допрацьованої BAS
без обмежень
до 5 годин / місяць
доопрацювання функціоналу
32700.00 грн.
Вибір тарифу
Крок 1 з 5
Виберіть назву Вашої конфігурації:
Ступінь зміни конфігурації Вашої програми:
Кількість інформаційних баз, що використовуються:
Кількість користувачів:
Як використовується конфігурація?
Обов'язкові сервіси, що входять в тарифи клієнта:
доступ до онлайн-сервісу "Оновлення програм";
доступ до онлайн-базі сервісу "ІС ІТС";
доступ до онлайн-сервісу "Лінія консультацій";
доступ до онлайн-сервісу "RDI Service" - сервіс для автоматичного оновлення періодичної нормативно-довідкової інформації в типових прикладних рішеннях *
доступ до онлайн-сервісу "FREDO Звіт" - сервіс здачі електронної звітності в Державні органи, адміністрування ПДВ, реєстрації податкових документів (ПН/РК) в ЄРПН та обміну ними між контрагентами.
доступ до онлайн-сервісу "FREDO ДокМен" - Обмін електронними документами (рахунками, актами виконаних робіт, товарними накладними та іншими юридично значимими документами) з контрагентами безпосередньо з програм для автоматизації бізнесу без створення зовнішніх проміжних файлів;
доступ до онлайн-сервісу "Консультації аудитора" (кількість консультацій залежить від терміну дії ІТС - 1 консультація / 1 місяць);
сервіс "Лекторій" (очне відвідування, онлайн доступ, перегляд відеозаписів)

* Regulatory Data Information Service (RDI Service) - сервіс для автоматичного оновлення періодичної нормативно-довідкової інформації в типових прикладних рішеннях (конфігураціях):

Cервіси
 • Оновлення програм

  Отримання оновлень прикладних рішень (конфігурацій) і технологічної платформи, інформації про плани виходу релізів.

 • Інформаційна система ІТС

  Найповніший інформаційний ресурс для людей, які працюють з програмами для автоматизації бізнесу – довідники, методики, посібники, консультації щодо використання програм та законодавства.

 • FREDO Звіт

  FREDO Звіт - інтегрований з програмами для автоматизації бізнесу сервіс здачі електронної звітності до Державних органів, адміністрування ПДВ, реєстрації податкових документів (ПН/РК) в ЄРПН та обміну ними між контрагентами.

 • ІТС Галузевий

  Сервіс ІТС, що призначений для супроводу користувачів певних галузевих і спеціалізованих рішень.

 • FlyDoc

  Обмін електронними документами безпосередньо з програм для автоматизації бізнесу через сервер обміну електронними документами ПТАХ.

 • Консультації аудитора

  Персональні письмові консультації від експертів і аудиторів з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, а також допомога в складанні запиту до ДПС.

 • Лінія консультацій

  Консультації спеціалістів Служби технічної підтримки та обслуговуючої компанії телефоном та електронною поштою.

 • Лекторій

  Регулярні семінари із оглядом законодавства та його відображення в програмах для автоматизації бізнесу – в очній формі та в форматі відеолекцій.

 • FREDO ДокМен

  Обмін електронними документами (рахунками, актами виконаних робіт, товарними накладними та іншими юридично значимими документами) з контрагентами безпосередньо з програм для автоматизації бізнесу без створення зовнішніх проміжних файлів.

 • Пактум.Контрагент

  Автоматизоване заповнення карток контрагентів даними, що містяться у відкритих реєстрах

 • RDI Service

  Оновлення періодичної нормативно-довідкової інформації в типових прикладних рішеннях (конфігураціях).

Наш досвід
20 Більше 20 років досвіду
150 Більше 150 проектів
30 Більше 30 різних сфер
140 Понад 140 клієнтів на підтримці
Договір ІТС
Договір ІТС - єдиний договір для отримання доступу до сервісів і оновлень програм для автоматизації бізнесу Всім користувачам важливо, щоб програма відповідала вимогам законодавства, а працювати з нею було зручно і просто. Укладення договору інформаційно - технологічного супроводу (ІТС) якраз і є таким способом комплексної підтримки від розробника програмного забезпечення, а також від компанії, яка обслуговує Вашу конфігурацію.
Інформаційна система ІТС (ІС ІТС) створена спеціально для користувачів програм для автоматизації бізнесу. У ній представлені новини, коментарі та консультації фахівців з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, рекомендації щодо оподаткування господарських операцій, покрокові інструкції по їх відображенню в програмі, інструкції зі складання бухгалтерської, податкової та іншої звітності та відправлення її до контролюючих органів в електронному вигляді за допомогою сервісу Fredo Звіт.
Унікальність ІС ІТС полягає в тому, що авторами опублікованих матеріалів є розробники програм для автоматизації обліку, аудитори та методисти ІТС.
Останні статті
22.06.2021 Основні засоби та інші необоротні активи Основні засоби та інші необоротні активи: від придбання до ліквідації (облікові нюанси, податкові правила, документальне оформлення) Читати повністю
01.06.2021 Інформація для користувачів конфігурацій УТП і УВП Початок інформаційно-технологічного супровду програм попереднього покоління за підвищеними тарифами (ІТС Ретро) Читати повністю
19.05.2021 Новий сервіс ІТС Для перевірки на ризики компаній, ФОП і фізичних осіб у відкритих державних реєстрах Читати повністю
13.05.2021 Онлайн-семінар: Операції в ЗЕД Операції в ЗЕД: особливості бухгалтерського та податкового обліку (доступна версія в записі) Читати повністю
26.03.2021 Початок продажів галузевих продуктів Сповіщаємо про початок продажів програмних продуктів на базі нового рішення ERP-класу "BAS Будівництво. ERP", призначеного для автоматизації діяльності будівельних компаній, що здійснюють будь-які види будівельної діяльності, в тому числі вертикально-інтегрованих холдингів, що реалізують повний цикл будівництва. Читати повністю
Ми орієнтуємося на результат,
любимо і знаємо свою справу
Підтверджую, що даю згоду на збір і обробку моїх персональних даних (П.І.Б., контактний телефон, e-mail) з метою внесення в базу даних ТОВ "Технології автоматизації", відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних»
Напишіть нам зручним для вас способом