Продукти BAS

 • BAS Бухгалтерія. ПРОФ

  Рішення для автоматизації ведення бухгалтерського та податкового обліку включно з підготовкою обов'язкової (регламентованої) звітності будь-якого комерційного підприємства.

 • BAS Комплексне управління підприємством

  Рішення для управління діяльністю малих та середніх підприємств, управлінські процеси яких вимагають чіткої координації і узгоджених дій декількох виконавців.

 • BAS Управління торгівлею

  Рішення для управління операційною діяльністю та ведення оперативного обліку торговельного підприємства. Рішення має широкі інтеграційні можливості для створення комплексного інформаційного середовища.

 • BAS ERP

  Рішення для побудови комплексних інформаційних систем управління діяльністю багатопрофільних підприємств, зокрема з технічно складним виробництвом.

 • BAS АГРО. Бухгалтерія

  Рішення для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку сільськогосподарських підприємств, що займаються рослинництвом, тваринництвом, птахівництвом, переробкою і реалізацією сільськогосподарської продукції.

 • BAS Документообіг КОРП

  Рішення ECM-класу (Enterprise Content Management) з широким набором можливостей для управління бізнес-процесами і спільною роботою співробітників.

 • BAS Громадське харчування

  Рішення призначене для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку діяльності ресторанів, кафе, підрозділів громадського харчування готельних комплексів, виробничих і кондитерських цехів та інших підприємств громадського харчування.

 • BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях

  Програма "BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях" призначена для автоматизації управління і обліку на підприємстві житлово-комунальної сфери будь-якої організаційної форми. Дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами його діяльності.

 • BAS Комплексне управління паливним підприємством

  Комплексне рішення, що охоплює основні контури управління та обліку. Програма дозволяє автоматизувати господарські операції з паливом, паливними картами і талонами, а також автоматизувати процес обліку закупівель та продажів супутніх товарів для мережі АЗК. В рішенні наявний блок автоматизації нафтобаз. Реалізовано оперативну звітність з операційної діяльності, а також регламентовану і фінансову звітність. Звіти надають користувачеві можливість відстежувати рух підакцизних товарів, прогнозувати обсяг акцизного реєстраційного ліміту тощо.

 • BAS Будівництво. ERP

  Рішення "BAS Будівництво. ERP" призначене для автоматизації управління діяльністю будівельних компаній. Рішення забезпечує автоматизацію всіх основних бізнес-процесів в апараті управління підприємств, а також автоматизацію всіх видів будівельної діяльності, зокрема, для вертикально-інтегрованих холдингів, які реалізують повний цикл будівництва.

 • BAS Будівництво. Керування фінансами

  Рішення для автоматизації обліку, фінансового планування, управління фінансовими ресурсами і аналізу фінансово-господарської діяльності підрядних будівельних організацій.

 • BAS Бухгалтерія. КОРП

  Рішення являється професійним інструментом бухгалтера з розширеними можливостями обліку та додатковою функціональністю в частині розрахунку заробітної плати.

 • BAS Малий бізнес

  Рішення у якому реалізовано усе найнеобхідніше для підприємств Small Business Solutions (торгових, виробничих і сервісних компаній).

 • BAS Роздрібна торгівля

  Рішення для автоматизації бізнес-процесів магазинів різних форматів, які можуть входити в розподілену роздрібну мережу торгового підприємства.

 • BAS АГРО. ERP

  Рішення призначене для автоматизації управління діяльністю середніх і великих сільськогосподарських підприємств різних організаційно-правових форм.

 • BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу

  Рішення для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку комбінатів хлібопродуктів, елеваторів, мукомельних і комбікормових заводів будь-якого розміру та типу.

 • BAS Управління холдингом

  Рішення CPM-класу для автоматизації широкого спектру задач, пов'язаних з обліком, плануванням і контролем ефективності холдингів різного масштабу, які включають в себе підприємства з різними видами діяльності.

 • BAS Управління автотранспортом. Стандарт

  Рішення для автоматизації управлінського і оперативного обліку в автотранспортних підприємствах і організаціях, а також в автотранспортних підрозділах торгових, виробничих та інших підприємств, які використовують автотранспорт для власних потреб.

 • BAS Медицина

  Рішення для управління операційною діяльністю амбулаторно-поліклінічних та стаціонарних медичних організацій різних організаційно-правових форм.

 • BAS Модуль обліку акцизного палива

  Доповнення для програм "BAS Бухгалтерія. ПРОФ" і "BAS Бухгалтерія. КОРП", яке дозволяє вести облік акцизного податку в організаціях, що займаються оптовою та роздрібною торгівлею паливом.

 • BAS Будівництво. Бухгалтерія

  Рішення для ведення бухгалтерського і податкового обліку на підприємствах будівельної галузі та автоматизації повного інвестиційного циклу діяльності підприємств інвестора, замовника або підрядника.

   Наші розробки: модулі та конфігурації
   • Автоматичне формування реалізацій та актів виконаних робіт


    Автоматичне формування реалізацій і актів виконаних робіт на підставі рахунків, з відборами по організації, контрагенту, договору.

    Ціна: 1200,00 

   • Завантаження платежів з банків

    Завантаження платежів з банків, з можливістю універсального налаштування кореспонденцій рахунків і необхідної аналітики в призначеному для користувача режимі.

    Ціна: 1200,00 ₴

   • Модуль «Служби доставки»

    Модуль «Служби доставки» призначений для оформлення декларацій на перевезення вантажу. Використовуючи цей модуль, можна працювати з декларацією перевізників «Інтайм», «Нова Пошта», «Автолюкс», «Делівері».


    Він дозволить Вам економити час, не простоюючи в черзі пунктів прийому при оформленні Вашого вантажу.

    Ціна: 4000,00 ₴

   • Модуль «Відправка документів контрагентам»

    Відправка документів контрагентам (рахунків, актів виконаних робіт, видаткових накладних) на електронні адреси контрагентів, з відборами по організації, контрагенту, договору.

    Ціна: 1200,00 ₴

   • Груповий друк документів

    Груповий друк документів (рахунки, видаткові накладні, акти виконаних робіт, податкові накладні, акти звірок) контрагентів, з відборами по організації, контрагенту, договору.

    Ціна: 1200,00₴

   • Друк договорів за шаблоном

    Друк договорів за шаблоном (шаблонами) організації безпосередньо з BAS або іншої програми автоматизації. 

    Ціна: 1000,00 ₴

   • Виноробство для України

    Бухгалтерія 8.2 Виноробство для України призначена для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов'язкової (регламентованої) звітності, в організаціях, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності: оптову і роздрібну торгівлю, комісійну торгівлю (включаючи субкомісію), надання послуг, виробництво і т.д .

    Ціна договірна

   BAS, Галузеві рішення Оренда програм — все
   налаштовано і готове до роботи
   Готове рішення за 5 хвилин
   підключіться через Інтернет в 3 кліка. Перенесемо бази і оновимо до нових версій.
   Безпека
   надійні дата-центри, що мають сертифікат відповідності рівню безпеки.
   Все літає
   найшвидші сервери для роботи. Переконайтеся самі, спробувавши 30 днів безкоштовно
   Надійність
   повне дублювання обладнання. Резервне копіювання з глибиною в 30 днів
   Мінімальна ціна
   все включено за 1000 грн. в місяць без прихованих платежів.
   Мобільність
   Доступ з будь-якої точки світу з будь-якого пристрою по зашифрованому каналу зв'язку.
   Напишіть нам зручним для вас способом