Продукти BAS

 • BAS Бухгалтерія. ПРОФ

  Рішення для автоматизації ведення бухгалтерського та податкового обліку включно з підготовкою обов'язкової (регламентованої) звітності будь-якого комерційного підприємства.

 • BAS Комплексне управління підприємством

  Рішення для управління діяльністю малих та середніх підприємств, управлінські процеси яких вимагають чіткої координації і узгоджених дій декількох виконавців.

 • BAS Управління торгівлею

  Рішення для управління операційною діяльністю та ведення оперативного обліку торговельного підприємства. Рішення має широкі інтеграційні можливості для створення комплексного інформаційного середовища.

 • BAS ERP

  Рішення для побудови комплексних інформаційних систем управління діяльністю багатопрофільних підприємств, зокрема з технічно складним виробництвом.

 • BAS АГРО. Бухгалтерія

  Рішення для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку сільськогосподарських підприємств, що займаються рослинництвом, тваринництвом, птахівництвом, переробкою і реалізацією сільськогосподарської продукції.

 • BAS Документообіг КОРП

  Рішення ECM-класу (Enterprise Content Management) з широким набором можливостей для управління бізнес-процесами і спільною роботою співробітників.

 • BAS Громадське харчування

  Рішення призначене для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку діяльності ресторанів, кафе, підрозділів громадського харчування готельних комплексів, виробничих і кондитерських цехів та інших підприємств громадського харчування.

 • BAS Медицина

  Рішення для управління операційною діяльністю амбулаторно-поліклінічних та стаціонарних медичних організацій різних організаційно-правових форм.

 • BAS Будівництво. Керування фінансами

  Рішення для автоматизації обліку, фінансового планування, управління фінансовими ресурсами і аналізу фінансово-господарської діяльності підрядних будівельних організацій.

 • BAS Бухгалтерія. КОРП

  Рішення являється професійним інструментом бухгалтера з розширеними можливостями обліку та додатковою функціональністю в частині розрахунку заробітної плати.

 • BAS Малий бізнес

  Рішення у якому реалізовано усе найнеобхідніше для підприємств Small Business Solutions (торгових, виробничих і сервісних компаній).

 • BAS Роздрібна торгівля

  Рішення для автоматизації бізнес-процесів магазинів різних форматів, які можуть входити в розподілену роздрібну мережу торгового підприємства.

 • BAS АГРО. ERP

  Рішення призначене для автоматизації управління діяльністю середніх і великих сільськогосподарських підприємств різних організаційно-правових форм.

 • BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу

  Рішення для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку комбінатів хлібопродуктів, елеваторів, мукомельних і комбікормових заводів будь-якого розміру та типу.

 • BAS Управління холдингом

  Рішення CPM-класу для автоматизації широкого спектру задач, пов'язаних з обліком, плануванням і контролем ефективності холдингів різного масштабу, які включають в себе підприємства з різними видами діяльності.

 • BAS Управління автотранспортом Стандарт

  Рішення для автоматизації управлінського і оперативного обліку в автотранспортних підприємствах і організаціях, а також в автотранспортних підрозділах торгових, виробничих та інших підприємств, які використовують автотранспорт для власних потреб.

 • BAS. Модуль обліку акцизного палива

  Доповнення для програм "BAS Бухгалтерія ПРОФ" і "BAS Бухгалтерія КОРП", яке дозволяє вести облік акцизного податку в організаціях, що займаються оптовою та роздрібною торгівлею паливом.

 • BAS Будівництво. Бухгалтерія

  Рішення для ведення бухгалтерського і податкового обліку на підприємствах будівельної галузі та автоматизації повного інвестиційного циклу діяльності підприємств інвестора, замовника або підрядника.

Продукти 1С:Підприємство
 • Зарплата та управління персоналом

  Програмний продукт "Зарплата та управління персоналом" включає технологічну платформу "1С:Підприємство 8" і конфігурацію (прикладне рішення) "Зарплата та управління персоналом". Правила ведення обліку налаштовані саме в конфігурації.

 • Управління виробничим підприємством

  Управління виробничим підприємством - унікальне комплексне рішення для управління бізнесом, розроблене відповідно до концепції ERP (Enterprise Resource Planning - управління ресурсами підприємства).

  Управління виробничим підприємством в даний час є найбільш поширеною в Україні системою ERP-класу. За 10 років прикладне рішення встановлено більш ніж в півтора тисячах підприємств. В найбільших впровадженнях в Україні автоматизовано до 1000 робочих місць. При автоматизації малих і середніх виробничих підприємств зазвичай автоматизується 10-20 робочих місць.

 • Селекція в тваринництві. Свинарство

  Галузеве рішення "1С:Підприємство 8. Селекція в тваринництві. Свинарство" призначено для автоматизації оперативного обліку на підприємствах, що займаються племінним і товарним свинарством. Рішення розроблено з урахуванням застосування рекомендацій і указів Міністерства аграрної політики України в області ведення племінного обліку та формування спеціалізованої звітності.

 • ТОІР Управління ремонтами й обслуговуванням устаткування

  ТОІР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування

  ТОІР Управління ремонтами й обслуговуванням устаткування відноситься до EAM-систем.

 • PDM Управління інженерними даним

  PDM Управління інженерними даними

  Програмний продукт "1С:Підприємство 8. PDM Управління інженерними даними" призначений для автоматизації конструкторсько-технологічної підготовки виробництва (КТПВ).

 • Магазин одягу і взуття

  Галузеве рішення "Магазин одягу і взуття" призначено для автоматизації оперативного і управлінського обліку, аналізу і планування операцій в роздрібній торгівлі одягом, взуттям, аксесуарами, товарами для спорту та активного відпочинку, як в форматі одиночних магазинів, так і роздрібній торговельній мережі. Галузеве рішення створено на основі програмного продукту "Роздріб".

 • Салон краси

  Галузеве рішення "Салон краси" призначено для автоматизації управління та обліку в одиночних і мережевих салонах краси, перукарнях, манікюрних і масажних салонах, студіях засмаги, лазнях, саунах та інших оздоровчих установах.

 • Аптека
  Галузеве рішення "Аптека" розширює функціональні можливості типового рішення "Роздріб" для роботи зі специфічним асортиментом (лікарські засоби, товари медичного призначення) і бізнес-процесами (по-серійного обліку лікарських засобів, контролю фальсифікатів і термінів придатності, контролю правил ціноутворення тощо) аптек, як у варіанті одиночної аптеки, так і мережі аптек. 
 • CRM ПРОФ

  CRM-рішення на платформі "1С:Підприємство" випускаються понад 10 років. Більше 50 000 користувачів використовують рішення "CRM" у своїй щоденній роботі, серед них понад 5000 користувачів в Україні.

  Весь багаторічний досвід впроваджень на підприємствах різних галузей, масштабів і форм власності дозволив перетворити програмний продукт "CRM" в зручний, функціональний, гнучкий інструмент управління взаємовідносинами з клієнтами.

 • Керівник (ПРОФ, Стандарт, Базова)

  Програма управлінського обліку, що дозволяє контролювати основні фінансові показники: рентабельність, фінансову стійкість і платоспроможність бізнесу.  Рішення враховує витрати на податки, зарплати, амортизацію, загальногосподарські витрати, роботи з засновниками, тому дозволяє отримати інформацію про прибуток. Програма дозволяє визначати прибуток всього підприємства загалом, а також виявляти найбільш рентабельні напрями діяльності.

 • Підрядник будівництва 3.0. Управлiння будiвельним виробництвом

  Програмний продукт "Підрядник будівництва 3.0. Управлiння будiвельним виробництвом" включає технологічну платформу "1С:Підприємство 8", всю функціональність конфігурації "Бухгалтерія" редакції 1.2 і специфічну галузеву функціональність.

 • Управління торговим підприємством

  "Управління торговим підприємством" — універсальний програмний продукт для комплексної автоматизації підприємств, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності.

  Прикладне рішення дозволяє автоматизувати завдання оперативного, управлінського, бухгалтерського і податкового обліку, обліку кадрів і розрахунку заробітної плати, аналізу і планування торгових операцій, підготовку обов'язкової (регламентованої) звітності, що забезпечує ефективне управління сучасним торговим підприємством.

 • Управління сільськогосподарським підприємством

  "Управління сільськогосподарським підприємством"  створене на базі продукту "Управління виробничим підприємством".

  Рішення призначене для автоматизації: оперативного, управлінського, бухгалтерського та податкового обліку на сільськогосподарських підприємствах, може ефективно використовуватися широким колом сільськогосподарських виробників всіх галузей сільського господарства: рослинництва, овочівництва, вирощування великої рогатої худоби, свинарства тощо.

 • MES Оперативне управління виробництвом

  Продукт відноситься до класу MES (manufacturing execution system) – рішень, систем управління виробничими процесами і призначений для вирішення задач синхронізації, координації, аналізу та оптимізації випуску продукції в рамках будь-якого виробництва. Найбільший ефект від впровадження конфігурації "MES Оперативне управління виробництвом" досягається при спільному використанні з ERP-рішенням "Управління виробничим підприємством", редакція 1.3, коли задачі об'ємно-календарного планування і виконання економічних розрахунків вирішуються на рівні ERP системи, а задачі поопераційної оптимізації та управління на MES – рівні. Також спеціалізоване рішення "MES Оперативне управління виробництвом" може використовуватися як самостійний програмний продукт для комплексного управління виробничим процесом в цілому на післяопераційному рівні.

 • ТОІР Управління ремонтами та обслуговуванням обладнання 2 КОРП

  ТОІР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування 2 КОРП

  "ТОІР Управління ремонтами та обслуговуванням обладнання 2 КОРП" відноситься до класу EAM-систем. Під час розробки "ТОІР Управління ремонтами та обслуговуванням обладнання 2 КОРП" враховувався досвід, накопичений при впровадженні та експлуатації "ТОІР Управління ремонтами та обслуговуванням обладнання" на понад 350 підприємствах різних галузей і форм власності, серед яких: ТОВ "УКРТРАНСАГРО", ТОВ " КЕМІКАЛ ЕЛЕМЕНТС ЮКРЕЙН" так інші. 
  Під час розробки особливу увагу було приділено реалізації функціональних можливостей, які затребувані великими підприємствами різних напрямків діяльності. Це дозволило істотно розширити можливості та область застосування нового спеціалізованого рішення.

  Рішення "ТОІР Управління ремонтами та обслуговуванням обладнання 2 КОРП" призначено для організації системи управління ремонтами та обслуговуванням обладнання на підприємствах різних галузей, в т.ч. з урахуванням вимог стандарту ISO 55000 з управління активами. Рішення відноситься до класу EAM-систем (Enterprise Asset Management – управління основними фондами та активами підприємства).

 • ITIL Управління інформаційними технологіями підприємства(КОРП, ПРОФ, СТАНДАРТ)

  Поєднуємо краще: управління ІТ-інфраструктурою на базі передових практик ITIL і можливості платформи "1С:Підприємство 8".

 • Магазин побутової техніки та засобів зв'язку

  Магазин побутової техніки та засобів зв'язку" розширює функціональні можливості типового рішення "Роздріб" для роботи зі специфічним асортиментом (побутова техніка, мобільні телефони, комп'ютери та комплектуючі) і бізнес-процесами (обміну старих виробів на нові з доплатою (Trade-in, прийом товарів в ремонт і для гарантійного обслуговування) салонів зв'язку, магазинів побутової техніки, електроніки, комп'ютерної техніки як в варіанті одиночного магазину, так і мережі магазинів.

 • SPA-Салон

  Галузеве рішення "1С:Підприємство 8. SPA-Салон" це управлінська програма для підприємств, що надають SPA-послуги. 

  "SPA-Салон" підходить для автоматизації діяльності:

  • SPA-салонів;
  • Wellness- центрів;
  • Крупних салонів краси;
  • Массажних салонів;

  Рішення застосовується для автоматизації як одиночних салонів, так і мереж. 

  В програмі враховані специфічні особливості SPA-бізнесу, та надані необхідні інструменти для ефективної організації управління та обліку. 

 • Фітнес клуб

  Галузеве рішення "Фітнес клуб" розроблено спеціально для фітнес центрів, йога центрів, фітнес клубів, басейнів, спортивних комплексів, оздоровчих установ. Також "Фітнес клуб" може використовуватися в стрілецьких клубах, навчальних центрах, дитячих розвиваючих центрах. Програма призначена для ведення обліку, допомоги в організації та управління всіма бізнес процесами на будь-якому із зазначених підприємств.

 • CRM КОРП

  CRM-рішення на платформі "1С:Підприємство" випускаються понад 10 років. Більше 50 000 користувачів використовують рішення "CRM" у своїй щоденній роботі, серед них понад 5000 користувачів в Україні.

  Весь багаторічний досвід впроваджень на підприємствах різних галузей, масштабів і форм власності дозволив перетворити програмний продукт "CRM" в зручний, функціональний, гнучкий інструмент управління взаємовідносинами з клієнтами.

 • Управління по цілях і KPI

  Основне призначення продукту – управління результативністю організації з використанням ключових показників діяльності (KPI) та збалансованої системи показників (BSC). Така система дозволяє вибрати оптимальний набір показників для оцінки ефективності роботи організації з урахуванням поставлених цілей.

Наші розробки: модулі та конфігурації
 • Автоматичне формування реалізацій та актів виконаних робіт


  Автоматичне формування реалізацій і актів виконаних робіт на підставі рахунків, з відборами по організації, контрагенту, договору.

  Ціна: 1200,00 

 • Завантаження платежів з банків

  Завантаження платежів з банків, з можливістю універсального налаштування кореспонденцій рахунків і необхідної аналітики в призначеному для користувача режимі.

  Ціна: 1200,00 ₴

 • Модуль «Служби доставки»

  Модуль «Служби доставки» для 1С:Підприємство 8.2 призначений для оформлення декларацій на перевезення вантажу. Використовуючи цей модуль, можна працювати з декларацією перевізників «Інтайм», «Нова Пошта», «Автолюкс», «Делівері».


  Він дозволить Вам економити час, не простоюючи в черзі пунктів прийому при оформленні Вашого вантажу.

  Ціна: 4000,00 ₴

 • Модуль «Відправка документів контрагентам»

  Відправка документів контрагентам (рахунків, актів виконаних робіт, видаткових накладних) на електронні адреси контрагентів, з відборами по організації, контрагенту, договору.

  Ціна: 1200,00 ₴

 • Груповий друк документів

  Груповий друк документів (рахунки, видаткові накладні, акти виконаних робіт, податкові накладні, акти звірок) контрагентів, з відборами по організації, контрагенту, договору.

  Ціна: 1200,00₴

 • Друк договорів за шаблоном

  Друк договорів за шаблоном (шаблонами) організації безпосередньо з BAS/1С:Підприємство. 

  Ціна: 1000,00 ₴

 • Виноробство для України

  Бухгалтерія 8.2 Виноробство для України призначена для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов'язкової (регламентованої) звітності, в організаціях, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності: оптову і роздрібну торгівлю, комісійну торгівлю (включаючи субкомісію), надання послуг, виробництво і т.д .

  Ціна договірна

BAS, 1С:Підприємство, Галузеві рішення Оренда програм — все
налаштовано і готове до роботи
Готове рішення за 5 хвилин
підключіться через Інтернет в 3 кліка. Перенесемо бази і оновимо до нових версій.
Безпека
надійні дата-центри, що мають сертифікат відповідності рівню безпеки.
basic
Все літає
найшвидші сервери для роботи. Переконайтеся самі, спробувавши 30 днів безкоштовно
Надійність
повне дублювання обладнання. Резервне копіювання з глибиною в 30 днів
1С: Підприємство оренда
Мінімальна ціна
все включено за 1000 грн. в місяць без прихованих платежів.
Мобільність
Доступ з будь-якої точки світу з будь-якого пристрою по зашифрованому каналу зв'язку.
галузеві рішення оренда
Напишіть нам зручним для вас способом