Інформація для користувачів конфігурацій УТП і УВП

01.06.2021
Початок інформаційно-технологічного супровду програм попереднього покоління за підвищеними тарифами (ІТС Ретро)

За 2019-2020 рр. були випущені прикладні рішення під торговою маркою BAS, розроблені з використанням новітніх технологій і передових підходів до юзабіліті, в яких додані нові можливості, а також отримали розвиток  функціональні можливості в порівнянні з програмами попереднього покоління. Трудомісткість підтримки прикладних рішень попереднього покоління зростає  пропорційно падінню на них попиту на ринку: немає попиту – немає потреби  в удосконаленні та розвитку продуктів. Тому програми попереднього покоління  знімаються з продажу та технічної підтримки, а користувачам надаються пільгові  умови переходу на сучасні рішення.

 

У той же час для частини прикладних рішень швидкий перехід на нові продукти  ускладнений через масштаби реалізованих проектів і величезного масиву  накопичених даних. Зокрема, до таких програм відносяться "Управління торговим  підприємством" (УТП) і "Управління виробничим підприємством" (УВП) – для них  випущені аналоги ("BAS Бухгалтерія. КОРП" і "BAS Комплексне управління  підприємством" для "Управління торговим підприємством" та "BAS ERP" для  "Управління виробничим підприємством"), проте сам процес переходу ускладнений  або великим обсягом накопичених даних і кількістю автоматизованих  бізнес-процесів, або через кастомізацію оперативного контуру використовуваного  рішення в порівнянні з типовою поставкою. При цьому для таких користувачів, як  і раніше, залишається важливим своєчасне оновлення в частині регламентного  обліку та підключення сервісів інформаційно-технологічного супроводу (ІТС).

 

З урахуванням вищесказаного, а також беручи до уваги велику кількість клієнтів, які використовують програми УТП і УВП, інформаційно-технологічний супровід  цих програм попереднього покоління буде здійснюватися за підвищеними тарифами (ІТС Ретро). Залежно від складності прикладного функціоналу програми попереднього  покоління ІТС Ретро підрозділяється на 4 категорії.

 

З 01.07.2021 року буде здійснюватись підтримка:

• програми  УТП – за ІТС Ретро 1-ї категорії;

• програми УВП – за ІТС Ретро 2-ї категорії.

 

З одного боку, це дасть користувачам час для спокійного переходу на сучасні  програмні продукти. З іншого боку, це дозволить розробникам забезпечити якісну  і своєчасну підтримку змін законодавства на період переходу, а також дозволить  отримати фінансування трудовитрат на підтримку програм попереднього покоління.

 

ІТС Ретро включає всі сервіси ІТС ПРОФ:

• доступ до онлайн-сервісу "Оновлення програм" для програм, які підтримуються за ІТС Ретро;

• повний доступ до онлайн-бази сервісу "Інформаційна система ІТС";

• доступ до онлайн-сервісу "Лінія консультацій";

• доступ до онлайн-сервісу "RDI Service";

• доступ до онлайн-сервісу "FREDO Звіт" для юридичних осіб;

• доступ до онлайн-сервісу "FREDO ДокМен";

• доступ до онлайн-сервісу "Консультації аудитора" (12 консультацій);

• сервіс "Лекторій" (очне відвідування, онлайн доступ, перегляд відеозаписів).

 

Послідовність переходу на підтримку по ІТС Ретро

До червня (включно) 2021 року доступ до сервісу "Оновлення програм" для  користувачів програм УТП і УВП надається за наявності діючих договорів ІТС ТЕХНО або ІТС ПРОФ.

 

З липня 2021 року доступ до оновлень програм УТП і УВП буде надаватися тільки за наявності ІТС Ретро відповідної категорії.
Напишіть нам зручним для вас способом