Розробка і впроваждення

 

Ми розробляємо власні модулі, конфігурації і розширення типових пакетів під діяльність вашої компанії. Ви зможете покращити управління, підвищити продуктивність і ефективність діяльності, зробити ведення бізнесу автоматизованим, простим і зручним. Ми вже готові запропонувати вам спеціалізовані модулі!

 

Вибір постачальника послуги по супроводу та обслуговування системи - важливий крок на шляху до ефективної автоматизації бізнесу.

 

 

Розробка і впроваждення

Для успішного впровадження і підтримки системи автоматизації важливо:

 • грамотно скласти аналіз і карту потреб бізнесу в автоматизації;
 • провести безпосередньо доопрацювання та впровадження функціоналу;
 • підібрати потрібну конфігурацію;
 • налагодити регулярне оновлення і розвиток системи.

При якісному виконання цих умов ваша програма автоматизації буде більш ефективна та стабільна.

Розробка та впровадження
що робимо?
вирішуємо завдання автоматичних розрахунків
розробляємо програмне забезпечення різного рівня складності
здійснюємо технічну підтримку створених нами програмних рішень
Ключові етапи
1 Формування вимог ?
2 Аналітика ?
3 Проектування ?
4 Реалізація ?
7 Експлуатація та супровід ?
6 Впровадження ?
5 Тестування ?
Ми пропонуємо
Впровадження BAS та інших програм автоматизації

Застосовується з метою запобігання і зменшення ризиків впровадження і отримання 100% результату.

Розробка мобільних додатків

Власний мобільний додаток, це ще один крок на шляху до автоматизації бізнесу.

Розробка модулів для BAS та інших програм автоматизації

Запропонуємо існуючі або розробимо новий модуль під Вашу конфігурацію.

Наш досвід
20 Більше 20 років досвіду
150 Більше 150 проектів
30 Більше 30 різних сфер
140 Понад 140 клієнтів на підтримці

Розробка і впровадження

Багато клієнтів плутають такі поняття, як впровадження програмного забезпечення і його установка. Для кращого розуміння наведемо важливі відмінності двох схожих на перший погляд понять:
 • Послуга «установка», як правило, має на увазі включення типового функціоналу програми на комп'ютерах замовника, настройка баз і проведення інструктажу співробітникам компанії.
 • Впровадження має ширше значення і включає цілий ряд етапів, які враховують особливості ведення бізнесу підприємством-замовником, політику компанії, її цілі та підготовку персоналу до користування програмою.
Види впровадження, і що це таке? Впровадження може бути зроблено декількома шляхами. Маючи великий досвід поставки програм та їх впровадження на підприємствах України, ми розробили найбільш оптимальні варіанти забезпечення замовників повноцінним програмним продуктом. Як правило, клієнти вибирають різновиди впроваджень в залежності від розмірів і бюджетів фірми. Всі варіанти рішень можна умовно звести до трьох:
Варіант 1. Замовники - невеликі фірми з обмеженим бюджетом.
 • В даному випадку рекомендується скорочений типовий варіант впровадження. Він включає в себе вибір і настройку базових конфігурацій продукту, установку її на підприємстві замовника, навчання персоналу і запуск в експлуатацію.
 • +
  Плюси типового впровадження: процес відбувається досить швидко, бюджет - невеликий.
 • -
  Мінуси типового впровадження: користувач повинен підстроїтися під стандартні процеси в обраної конфігурації програми.
Варіант 2. Замовники - середні і великі підприємства.
 • Для таких клієнтів ми настійно рекомендуємо повне проектне впровадження. Такий вид впровадження має на увазі повне занурення наших фахівців особливо бізнесу замовника. В результаті клієнт отримує унікальне рішення, що підходить для роботи його фірми на всі 100%.
 • +
  Плюси проектного впровадження: продукт повністю «заточений» під потреби конкретного підприємства, що дозволяє домогтися максимальної користі від п рограммного продукту.
 • -
  Мінуси проектного впровадження: процес відбувається довше.
Варіант 3. Замовники - малі та середні підприємства.
 • Це компромісний варіант впровадження, який передбачає часткову доопрацювання і адаптацію існуючого набору конфігурацій програмного продукту. Часто клієнти вибирають даний варіант, якщо хочуть замовити програму, впровадження її або перехід з однієї версії на іншу.
Замовляйте впровадження у професіоналів Щоб зрозуміти, який вид впровадження підходить саме Вашому підприємству, можна звернутися до наших фахівців. Вони роз'яснять все докладно і в доступній формі: можливості типових конфігурацій програми, а також всі нюанси повномасштабного індивідуального впровадження. Ви, безумовно, приймете правильне і найбільш вигідне для себе рішення по вибору впровадження після консультації з нашими фахівцями.
Ми орієнтуємося на результат,
любимо і знаємо свою справу
Підтверджую, що даю згоду на збір і обробку моїх персональних даних (П.І.Б., контактний телефон, e-mail) з метою внесення в базу даних ТОВ "Технології автоматизації", відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних»
Напишіть нам зручним для вас способом