ТОІР Управління ремонтами та обслуговуванням обладнання 2 КОРП

ТОІР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування 2 КОРП

"ТОІР Управління ремонтами та обслуговуванням обладнання 2 КОРП" відноситься до класу EAM-систем. Під час розробки "ТОІР Управління ремонтами та обслуговуванням обладнання 2 КОРП" враховувався досвід, накопичений при впровадженні та експлуатації "ТОІР Управління ремонтами та обслуговуванням обладнання" на понад 350 підприємствах різних галузей і форм власності, серед яких: ТОВ "УКРТРАНСАГРО", ТОВ " КЕМІКАЛ ЕЛЕМЕНТС ЮКРЕЙН" так інші. 
Під час розробки особливу увагу було приділено реалізації функціональних можливостей, які затребувані великими підприємствами різних напрямків діяльності. Це дозволило істотно розширити можливості та область застосування нового спеціалізованого рішення.

Рішення "ТОІР Управління ремонтами та обслуговуванням обладнання 2 КОРП" призначено для організації системи управління ремонтами та обслуговуванням обладнання на підприємствах різних галузей, в т.ч. з урахуванням вимог стандарту ISO 55000 з управління активами. Рішення відноситься до класу EAM-систем (Enterprise Asset Management – управління основними фондами та активами підприємства).

Ми орієнтуємося на результат,
любимо і знаємо свою справу
Підтверджую, що даю згоду на збір і обробку моїх персональних даних (П.І.Б., контактний телефон, e-mail) з метою внесення в базу даних ТОВ "Технології автоматизації", відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних»
Напишіть нам зручним для вас способом